Opteschen Adapter

Kuerz Beschreiwung:

Gutt Kompatibilitéit
Héich Präzisioun vu mechanesche Dimensiounen Gutt Zouverlässegkeet & Stabilitéit
Keramik oder Bronze Hülse
Dräi Aarte vu Glasfaserstubport: PC / APC / UPC Single Modus / Multi-Modus
Verschidde Stiler: Squareness, Circular a Square verknäppt mateneen


Produkt Detail

Produkt Tags

Uwendungen

Telekommunikatiouns Netzwierker Testausrüstung Lokal Area Network CATV Vernetzung mat verschiddenen Typen vun Ferrules

Uwendungen

SM: PC≤0.3dB, UPC≤0.2dB, APC≤0.2dB MM: PC≤0.2dB

Insertion Verloscht: ≤0.2dB Verännerbarkeet ≤0.2dB Haltbarkeet: ≥1000 Zäiten

Bestellinformatioun

Connector Typ Fiber Stub Hafen Eenzege Modus / Multimode Bemierkungen
FC UPC / APC SM / MM  
SC UPC / APC SM / MM  
ST UPC SM / MM  
LC UPC / APC SM / MM  
MU UPC SM / MM  
MTRJ UPC SM / MM  

Charakteristiken


  • Virdrun:
  • Nächst: